تبلیغات در سایت هاوستین

       برای انجام تبلیغات باید در سیستم عضو شده و پس از ورود به سیستم تبلیغات خود را قرار دهید

      تبلیغات آگهی در سایت هاوستین : ارزان ترین تبلیغات ممکن در کشور مربوط به این بخش از سایت هاوستین می باشد. که بر اساس زمان مشاهده آگهی ها قیمت آن تعیین می شود و به شرح زیر می باشد. 

مکان تبلیغ هزینه سه روز هزینه یک هفته هزینه دو هفته   زمان نمایش تبلیغ
آگهی شماره دو
ریال 400
ریال 790
ریال 1300
20 ثانیه مشاهده خواهد کرد 30 ثانیه
آگهی شماره سه
ریال 320
ریال 640
ریال 1100
12 ثانیه مشاهده تبلیغات 25 ثانیه
آگهی شماره چهار
ریال 210
ریال 420
ریال 820
  20 ثانیه 
آگهی های کوچک
ریال 130
ریال 260
ریال 510
15 ثانیه 
 

    تبلیغات بنری در سایت هاوستین :

      يکي از پر کاربرد ترين تبليغات در حوزه وب تبليغات بصورت بنر بوده و همچنین اولين شکل تبليغات در فضاي اينترنت مي باشد  در اين شيوه تبليغ، نام، لوگو و توليدات و خدمات شرکت ها و اشخاص به روشهاي گوناگون به نمايش در مي آيد و معمولا بصورت کادر هايي با اندازه هاي استاندارد ( که البته اين استاندارد ممکن است توسط سايت تغيير يابد) در نقاط مختلف سايت قرار مي گيرد و بصورت تصوير، انيميشن و متن بصورت چند لايه قابل اجرا مي باشد. با توجه به نوع نرم افزار ساخت، بنر ها داراي پسوندهاي گوناگوني هستند که البته بطور معمول در سايت هاي اينترنتي با پسوند gif يا swf بکار مي رود در تبليغات بنري همانند اغلب تبليغات اينترنتي با کليک بروي آگهي می توان به سايت شرکت اگهي دهنده وارد شد و اطلاعات مورد نياز را استفاده نمود.

       ما از نظر نحوه نمايش بنر ها، اين تبلیغات داراي جايگاه مشخصي در صفحه وب سايت ها هستند و يا اينکه بصورت يک پنجره pop up در هنگام باز شدن صفحه سايت و بخشي از سايت ظاهر مي شود که توسط بيننده قابلیت بسته شدن دارد. در نوع ديگر تبليغات، بنر ها داراي جايگاه مشخص هستند ولي اين قابليت را دارند که توسط کاربر به دلخواه بسته شود مانن بنر هایی که اغلب در صفحات وبلاگ ها ثرار می گیرد.

        اما در طراحي بنر بايد به نکات زير توجه نمود: حجم بنر تا حد ممکن کم باشد، طراحي زيبا و منحصر به فرد داشته باشد تا بييننده را ترغيب نمايد که از سايت بازديد کند، از ديگر مزاياي تبليغاتي بنري:   بنر هاي بهترين ابزار براي افزايش ميانگين کليک ها به شمار مي آيند و با کمترين جزييات، بيننده را ترغيب مي نمايد تا بروي آگهي کليک کند

       بنا بر آنچه گفته شد تبليغات بنري نقش بسيار زيادي در معروفيت نام هاي تجاري دارد، در نتيجه يک روش مطمئن براي افرادي که به تبليغات اينترنتي پرداخته اند استفاده از بنر در سايتهاي پربيننده مي باشد و يکي از نکاتي که آگهي دهنده گان در حوزه وب بايد به آن توجه داشته باشند اين است که بازخورد تبليغات اينترنتي در طي زمان مشخص مي گردد. 

       در این نوع تبلیغات بنر تبلیغاتی شما در بالای سایت نمایش داده می شود . این سرویس بصورت ماهانه است و هزینه یک ماه قرار گرفتن بنرشما در بالای سایت 2000 تومان می باشد و با زدن دکمه (ذخیره بنر) از حساب شما کسر می شود و در همان لحظه بنر شما در سایت قرار می گیرد. اندازه بنر باید 60 * 468 باشد. شما می توانید از طریق گذر گاه زرین پال اقدام به اضافه کردن موجودی کرده و در همان لحظه با نوشتن آدرس عکس بنر و لینک بنر اقدام به تبلیغات کنید و بنر شما در همان لحظه در سایت نمایش داده خواهد شد.

     از جمله قابلیت های این نوع تبلیغات بنری می توان به نوشتن توضیح در سمت چپ هر بنر اشاره کرد . فونت نوشته از نوع Tahoma سایز آن 2 و رنگ نوشته سبز می باشد. متن توضیحات نباید بیشتر از 300 کاراکتر باشد  

    قرار دادن لینک در بخش سایت های مرتبط :  این سرویس بصورت سالیانه است و هزینه یک سال قرار گرفتن لینک شما در سال 500 تومان می باشد و با زدن دکمه (ذخیره لینک)از حساب شما کسر می شود و در همان لحظه لینک شما در سایت قرار می گیرد.

 

                     نظرات

   کانال سایت در تلگرام    صفحه ما در VK   صفحه ما در فیسنما   صفحه ما در اینستاگرام