تبلیغات
 

هفت سال فعالیت مداوم ، سایت هاوستین را جزء پایدارترین سیستم های مالی ایران قرار داد

درباره سایت هاوستین

سایت هاوستین با شش سال فعالیت مداوم جزء پایدار ترین و قابل اعتماد ترین سیستم های مالی پول الکترونیک در جهان می باشد. سایت هاوستین در اصل برای طرح ریزی و انجام حملات اقتصادی و فرهنگی علیه غرب و بخصوص آمریکا طراحی شده است و در عین حال برای راحتی کاربران از امکانات جانبی نیز برخوردار می باشد.

سایت فعلی هاوستین سرویس آزمایشی پول الکترونیک بین المللی می باشد و قرار است تا سال 2024 تکمیل شود. سایت هاوستین با همکاری نیروی مقاومت بسیج قصد دارد سرویسی را ایجاد کند که از طریق آن بتواند اقتصاد جهانی را تحت شعاع قرار داده و ضربات اقتصادی مهلکی را بر کشور های آمریکاو اسرائیل وارد کند ، مشکل تحریم ها را حل کند و در عین حال ارز تمام کشورهای تحریم شده را تحت پوشش قرار دهد و پشتوانه ای باشد برای کشور هایی که در برابر آمریکا می ایستند. مدیران ، برنامه نویسان ، طراحان و حامیان مالی اعم از اقتصادی،سیاسی و نظامی با یکدیگر هم پیمان شده اند تا زمانی که آمریکایی ها نان برای خوردن داشته باشند از وارد کردن ضربات اقتصادی دست برندارند و با تمام قوا بر ساختارهای اقتصادی دشمنان بتازند. شاید امروز آمریکا خطر این شمشیر رو بغل انگشت خودش حس کند اما سایت هاوستین به شما این اطمینان را می دهد که فردا غرب این شمشیر را بغل خرخره خودش حس کند و این امر محقق نمی شود مگر به دست جوانانی که کشورشان مورد حمله ، تحدید، تحریم یا ارعاب قرار گرفته است. امروز این اتحاد در بین جوانانی از 5کشور ایران، فلسطین ، سوریه ، لبنان و روسیه رخ داده است و فردا این اتحاد با جوانانی از کشور های کوبا ، ونزوئلا ، کره شمالی و ... تکمیل خواهد شد و آمریکا که اکنون نابودی خود را به چشم می بینید و رو به زوال نهاده است شاهد تیر خلاص ما خواهد بود.

سایت هاوستین یک سایت بین المللی بوده و تمام مناطق جهان بغیر از رژیم صهیونیستی را پشتیبانی می کند. سایت هاوستین یک سیستم اقتصادی یکطرف است و فقط به کاربران مبالغی را می دهد و هیچ امکانی برای دریافت پول از کاربران وجود ندارد و موجودی کاربران هرچقدر که باشد از طریق کار در سایت هاوستین به دست می آید و امکان افزایش موجودی از راه های دیگر وجود ندارد.

 

امکانات مالی موجود در سایت هاوستین بطور خلاصه  در زیر ذکر می شود و برای توضیحات بیشتر می توانید بر روی هر کدام کلیک کنید.

  برای استفاده از امکانات مالی سایت هاوستین باید کاربر سایت باشید یعنی در سیستم عضو شده و پس از عضویت وارد سیستم شوید. برای این منظور می توانید از بخش کاربران اقدام کنید.

 درباره مینی بانک هاوستین :  از طریق این امکان کاربران می توانند نسبت به انتقال وجه به حساب سایر کاربران اقدام کنند . درگاه پرداخت سایت هاوستین را در سایت خود قرار دهند. کاربران می توانند موجودی خود را به ارز های دیگر تبدیل کنند و از طریق تبدیل ارز و پیشبینی نرخها درآمد کسب کنند. برای مثال از ریال به فلسطین ، پوند ، وون و سایر ارز ها تبدیل کنند. افرادی که از طریق تبدیل ارز و پیشبینی نرخ ارز کسب درآمد می کنند باید این را در نظر داشته باشد که تعیین نرخ ارز براساس وارد کردن ضربه به دلار آمریکا  انجام می شود و نه براساس نرخ های مثلا واقعی که توسط صهیونیسم جهانی ایجاد شده اند.

   سیستم کسب درآمد و دورکاری هاوستین : توسط این سرویس شما می توانید تا روزانه 900000 ریال کسب کنید. روش های مختلفی برای کار و کسب درآمد در سایت هاوستین وجود دارد که این روش ها در نوع خود بی نظیر بوده و تاکنون مشابه آنها در هیچ جای جهان مشاهده نشده است .شما می توانید از طریق ایجاد آلبوم موزیک ، تبدیل بازدید آلبوم موزیک به پول ،  نوشتن مطلب و مقالات ، استفاده از بازدید مطالب و مشاهده آگهی ها درآمد کسب کنید.

   هر مبلغی که در سایت هاوستین به دست می آورید مبلغ قطعی شماست و بدون هیچ کسری متعلق به شما و شما می توانید درخواست واریز آن را بدهید. در سایت هاوستین کارهایی مانند بازیافت سرمایه و مانند آن ها که حق کاربران را نادیده می گیرد اتفاق نمی افتد.

             کسب درآمد از طریق مشاهده آگهی :  در این حالت آگهی ها را یک به یک باز کرده صبر می کنید زمان باقی مانده صفر شود بعد از آن مقدار نوشته شده در تصویر امنیتی را وارد می کنید و بر روی تایید مشاهده کلیک می کنید و به این راحتی مبلغ آگهی را دریافت می کنید و بعد از آن به صفحه مشاهده آگهی بازگشته و آگهی بعدی را باز می کنید. کل مبلغ مربوط به آگهی را به صورت ریالی با مشاهده آن بدست می آورید و  در عین حال در ساید ارز ها هم مبالغی را بدست می آورید و باید بعد ها آنها را به ریال تبدیل کنید.

             کسب درآمد از طریق نوشتن مطالب و مقالات:  در این بخش شما مطلب یا مقاله ای را می نویسید و آن مقاله به نام شما ثبت می شود و در عین حال براساس حجم(مقدار) مطلب و تکراری نبودن آن هوش مصنوعی سیستم مبلغی را به حساب ریالی شما اضافه می کندو در عین حال حق مالکیت مطلب نیز با شما خواهد بود. استفاده از این سرویس در هر بار موجب می شود مبلغ 500 ریال به حساب شما اضافه شود . ولی باید با موضوع مورد نظر مطابقت داشته باشد. مثلا در بخش پزشکی سلامت باید مطلبی در مورد سلامتی بنویسید. در هر روز فقط یکبار می توانید از این بخش استفاده کنید . بنابر این بهترین مطلب خود را وارد کنید . سعی کنید مطالبی بنویسید که طولانی مدت باشند و درآمدی همیشگی برای شما داشته باشند.

                         کسب درآمد از طریق بازدید مطالب نوشته شده :  در این حالت شما می توانید از طریق بازدید مطالبی که نوشته اید و به نام شما ثبت شده است درامد کسب کنید . هرچقدر بازدید مطلب شما بیشتر باشد درآمد شما نیز افزایش می یابد . برای افزایش بازدید مطلب کافیست لیست صفحات مطالب خود را در وبلاگ و یا صفحات اجتماعی خود قرار دهید و برای مطالب خود تبلیغ بکنید.  اگر شما درست عمل کرده باشد و مطالب و مقالات درستی را نوشته باشید می توانید در آمدی همیشگی و تا ابد داشته باشید.

                         کسب درآمد از طریق فروش یا خرید مطالب :  شما می توانید با فروش یا خرید به موقع مطالب درآمد سرشاری را بدست آورید . خرید به موقع مطلب و مقاله از سایر کاربران شما را در مرحله درآمد زایی همیشگی قرار می دهد و در عین حال شما مالکیت مطالب خود را دارید و می توانید نسبت به فروش مطالب خود به سایر کاربران اقدام نمایید. نکته ای که باید در نظر بگیرید با فروش مطالب به سایر کاربران آن مطلب یا مقاله از مالکیت شما خارج می شود.

  سابقه کار: سایت هاوستین این امکان را فراهم کرده تا کاربران سابقه کار های خود را در صفحه  ای نمایش دهند و برای خود اعتبار کسب نمایند. 

      نکات مهم:

    ارز مرجع در سایت هاوستین ریال می باشد و کاربران برای تبدیل ارز های مختلف به یکدیگر باید آن ارز را به ریال تبدیل کنند. مثال: برای تبدیل دونق ویتنام به پوند سوریه باید اول دونق ویتنام را به ریال تبدیل کنید و بعد ریال را به پوند تبدیل کنید.

   قبل از درخواست برداشت از تکمیل بودن اطلاعات بانکی خود در سایت مطمئن شوید

  محدودیتی برای جذب زیرمجموعه وجود ندارد  

 

 


                     نظرات


   کانال سایت در تلگرام    صفحه ما در VK   صفحه ما در فیسنما   صفحه ما در اینستاگرام  

  logo-samandehi  

منوی اصلی

خانه      
حساب کاربری      
افراد و اشخاص      
کتابخانه و مقاله      
لیست تمام مطالب           
بازی آنلاین و اینترنتی      
صدا و موزیک      
کلیپ و ویدیو      
تصاویر      
انجمن      
تماس با ما      
درباره سایت      
زبان      

جستجو در سایت

Yandex Bing Google هاوستین
 

آمار